pentalofo.gr
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αιτωλοακαρνανίας

Μεταγραφές

Πρόσφατες αφίξεις παικτών
 ΉρθανΠροςΑπόΘέση
Καραλής ΔημήτριοςΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥΕπιθετικός
Λιάπης ΕυθύμιοςΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥΚ20 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣΤερματοφύλακας
Τουρλίδας ΒασίλειοςΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣΕπιθετικός
Κοκώνης ΚωνσταντίνοςΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥΑμυντικός
Μπαρμπαρούσης ΠαναγιώτηςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝΑμυντικός
Λαυρεντάκης ΓεώργιοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957Επιθετικός
Ντιακόνου ΚωνσταντίνοςΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΤερματοφύλακας
Ζωγράφος ΓεώργιοςΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣΕπιθετικός
Αγγελάκης ΧαράλαμποςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΑμυντικός
Τασούλης ΣωτήριοςΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957Επιθετικός
Πρόσφατες αποχωρήσεις παικτών
 ΈφυγανΑπόΠροςΘέση
Τουρλίδας ΒασίλειοςΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΕπιθετικός
Κοκώνης ΚωνσταντίνοςΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥΑμυντικός
Μπαρμπαρούσης ΠαναγιώτηςΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥΑμυντικός
Λαυρεντάκης ΓεώργιοςΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥΕπιθετικός
Ντιακόνου ΚωνσταντίνοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥΤερματοφύλακας
Ζωγράφος ΓεώργιοςΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥΕπιθετικός
Αγγελάκης ΧαράλαμποςΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΑμυντικός
Κράνης ΔιονύσιοςΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣΕπιθετικός
Τασούλης ΣωτήριοςΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥΕπιθετικός
Κοντοπάνος ΑνδρέαςΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥΑμυντικός

Πίνακας Μεταγραφών

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βελέντζας Γεώργιος<<<ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 30-10-19
Ζώης Κωνσταντίνος<<<ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 20-07-19
Καντερές Κωνσταντίνος<<<ΑΡΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 18-10-19
Καραπιπέρης Αχιλλέας<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-07-19
Καρασάββας Γεράσιμος<<<ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 08-01-20
Μουχάνης Ευάγγελος<<<ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-07-19
Μουχάνης Παναγιώτης<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 07-08-19
Μπόλης Χρήστος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 02-08-19
Μπουλιέρης Ζαφείρης<<<ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 20-08-19
Σαμαράς Σπύρος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-08-19
Τσοπανάς Κωνσταντίνος<<<ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 07-01-20
Φάτσαλης Κωνσταντίνος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 18-10-19
Δημητρίου Βασίλειος>>>ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 31-07-19
Κοκώνης Νικόλαος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 14-09-19
Κυτούγιας Δημήτριος>>>ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 06-01-20
Λαμπρακόπουλος Ιωάννης>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 18-09-19
Πανταζής Νικόλαος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 10-09-19
ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
Αλμπάνης Γεώργιος<<<ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 25-10-19
Γιαβρούτας Ανδρέας<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 13-09-19
Δαδάνης Θωμάς<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 11-09-19
Δουλιώτης Ανδρέας<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16-08-19
Κάκκος Χαράλαμπος<<<ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 21-08-19
Καλαβριζιώτης Ανδρέας<<<ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 23-08-19
Κοντομήτσος Κωνσταντίνος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 03-01-20
Κοσμάς Αργύρης<<<ΑΟ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 22-08-19
Μιχαλόπουλος Αθανάσιος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19-08-19
Τσαλαφούτας Παναγιώτης<<<ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 27-08-19
Βασιλείου Γεώργιος>>>ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 14-09-19
Διαμαντόπουλος Νικόλαος>>>ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 18-09-19
Διαμαντόπουλος Χρήστος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 30-10-19
Ντιακόνου Κωνσταντίνος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 10-09-19
Πανόπουλος Κωνσταντίνος>>>ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 18-09-19
Τσαπόκος Μιλτιάδης>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 06-09-19
ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
Γατσώρης Λάμπρος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 16-09-19
Κοντοπάνος Ανδρέας<<<ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 21-01-20
Κοντοπάνος Παναγιώτης<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 07-08-19
Παπαγεωργίου Ευάγγελος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 20-08-19
Σεραφίγγος Ευάγγελος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 28-08-19
Σεραφίγγος Ιωάννης<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 03-08-19
Τσάμης Δημήτριος-Γεράσιμος<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 23-08-19
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
CRISTIAN VALENCIA<<<SAN MIGUELITO 29-07-19
EZEQUIEL PIZZI<<<FK NEVEZIS 02-08-19
KENJI HARPER<<<WESTCHESTER UNITED F.C. 27-07-19
Γαβρίνας Δημοσθένης<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 23-08-19
Δούρος Άγγελος<<<ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 23-08-19
Κολοβάκης Ιωάννης<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 12-10-19
Κοντομήτσος Κωνσταντίνος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 31-07-19
Μανιάτης Κωνσταντίνος<<<ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 04-08-19
Παναγιωτόπουλος Κωνσταντίνος<<<Κ19 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΥ 03-08-19
Παναγιωτόπουλος Σπυρίδων<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 14-01-20
Τσιάρας Γεώργιος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 02-08-19
Demo Renato>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 26-08-19
Αγγελάκης Χαράλαμπος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 24-01-20
Αλεξόπουλος Νικόλαος>>>ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 23-08-19
Βασιλόγιαννης Στέφανος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19-07-19
Γαβρίνας Δημοσθένης>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 18-10-19
Γκασούκας Κωνσταντίνος>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 14-08-19
Δενδρινός Παναγιώτης>>>ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 24-10-19
Ευθυμίου Κωνσταντίνος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 18-10-19
Καβαλλάρης Αθανάσιος>>>ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 29-07-19
Καλοκαίρης Νικόλαος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24-07-19
Καραγκούνης Γεώργιος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 24-07-19
Κοκώνης Κωνσταντίνος>>>ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 13-08-19
Κοντογιάννης Ιωάννης>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 26-12-19
Κοντομήτσος Κωνσταντίνος>>>ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 03-01-20
Κουμπαρούλης Νικόλαος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14-01-20
Μιχαλόπουλος Αθανάσιος>>>ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 19-08-19
Παπανικολάου Φώτιος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 22-08-19
Στεργίου Γεώργιος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 28-08-19
Τζαμαλής Ευστάθιος>>>ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 25-07-19
Τριφιάτης Στέφανος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 26-08-19
Τσιούνης Απόστολος>>>ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 23-07-19
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
Κουτρογιάννης Παναγιώτης>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 25-09-19
Χριστοδούλου Γεώργιος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 25-09-19
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
Γεωργακόπουλος Γεώργιος<<<ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 28-09-19
Καγκάνης Δημήτριος<<<ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 28-09-19
Καραγιάννης Βασίλειος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Κατσάμπας Μάκης<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Κατσώνης Θεόδωρος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Λαουρδέκης Βασίλειος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Μάγαλος Σταύρος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Μαστροκώστας Αθανάσιος<<<ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 28-09-19
Ντότσι Αρντίτ<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 28-09-19
Ντότσικας Θεοφάνης<<<ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 25-08-19
Παπαγεωργίου Στέφανος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Ράμμος Χρήστος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 16-01-20
Σωτηρόπουλος Νικόλαος<<<ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Λαουρδέκης Βασίλειος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 25-10-19
Μαρκόπουλος Νικόλαος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 27-08-19
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Αρμύρας-Γεωργογιάννης Δημήτριος<<<ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 06-01-20
Αρμύρας-Γεωργογιάννης Ιωάννης<<<ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 06-01-20
Αυγέρης Χρήστος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 26-07-19
Κολύδας Σωτήριος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 06-12-19
Κρανιάς Πέτρος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11-08-19
Κωστής Αχιλλέας<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 04-09-19
Μπαλάσκας Ταξιάρχης<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 10-08-19
Μπουκουβάλας Κωνσταντίνος<<<ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 04-09-19
Doni Bruno>>>ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 03-10-19
Βαγενάς Κωνσταντίνος>>>  10-01-20
Βελέντζας Γεώργιος>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30-10-19
Καπετανάκης Χαράλαμπος>>>ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 08-01-20
Μπουκουβάλας Κωνσταντίνος>>>ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 08-01-20
Ξανθόπουλος Ελευθέριος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 08-01-20
Ράπτης Βασίλειος>>>ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 11-10-19
Ρήγας Λάμπρος>>>ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 08-01-20
ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Θωμόπουλος Γεώργιος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 05-09-19
Καραγιάννης Βασίλειος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
Κατσάμπας Μάκης>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
Κατσώνης Θεόδωρος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
Λαουρδέκης Βασίλειος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
Μάγαλος Σταύρος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
Ντότσι Αρντίτ>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 28-09-19
Παπαγεωργίου Στέφανος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
Παπαναστασόπουλος Βασίλειος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 05-09-19
Πασχάλης Σωτήριος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 27-08-19
Τσίκας Βασίλειος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 05-09-19
Τσουκαλάς Βασίλειος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 27-08-19
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
Μπουλιέρης Ζαφείρης>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20-08-19
Ταμπάκης Κωνσταντίνος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 17-01-20
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
Αλπέντζος Δημήτριος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 02-08-19
Αριστόπουλος Γεώργιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 09-08-19
Γιαννοκώστας Παναγιώτης<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 09-08-19
Καραγκούνης Γεώργιος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 24-07-19
Καραλής Δημήτριος<<<ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 31-01-20
Κοκώνης Κωνσταντίνος<<<ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 30-01-20
Κοκώνης Σπύρος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 09-08-19
Κοντογιάννης Γεώργιος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 18-09-19
Λιάπης Ευθύμιος<<<Κ20 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ 31-01-20
Μακρυπίδης Χρήστος<<<ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 27-07-19
Νούλας Βασίλειος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 29-07-19
Πανταζής Νικόλαος<<<ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10-09-19
Παππάς Αθανάσιος<<<ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 29-07-19
Σαλμάς Απόστολος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 29-07-19
Στεργίου Γεώργιος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 28-08-19
Αυγέρης Παναγιώτης>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 19-07-19
Διαμαντής Γεώργιος>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 03-09-19
Δούγιος Βασίλειος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 12-09-19
Καβαλλάρης Κωνσταντίνος>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 23-08-19
Κοντός Σπυρίδων>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 05-08-19
Μηλιάς Κωνσταντίνος>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 01-10-19
Παπανίκος Γεώργιος>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 25-07-19
Παπανίκος Μάρκος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 12-09-19
Παππάς Αθανάσιος>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 08-01-20
Σιαφάκας Χρήστος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 12-09-19
Στασινός Θωμάς>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 03-09-19
Τασιάς Ευάγγελος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 12-09-19
Φονιάς Κωνσταντίνος>>>ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 14-10-19
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
Πελεκάνος Γεώργιος>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 24-07-19
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
Γιαννακίδης Αθανάσιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 14-01-20
Καβαλλάρης Κωνσταντίνος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 23-08-19
Καρακασίδης Παναγιωτης<<<ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 24-07-19
Κόκκαλης Θεόδωρος<<<ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 10-01-20
Κόκκαλης Χριστόφορος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 18-10-19
Κοντός Σπυρίδων<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 05-08-19
Λαυρεντάκης Γεώργιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 28-01-20
Μικρόπουλος Χρήστος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 24-09-19
Μπαρμπαρούσης Παναγιώτης<<<ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 30-01-20
Μπρέσιακας Γεώργιος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 11-01-20
Παπανίκος Γεώργιος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 25-07-19
Δράκος Δημήτριος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 19-07-19
Καβαλλάρης Ιωάννης>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 01-10-19
Κυρόσιμος Χαράλαμπος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 23-07-19
Μακρυδήμας Κωνσταντίνος>>>  23-08-19
Μάνθος Θεόδωρος>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 01-10-19
Μπιστιντζάνος Αθανάσιος>>>ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 03-01-20
Μπιστιντζάνος Χρήστος>>>ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 15-01-20
Νταρλαγιάννης Αλέξανδρος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 05-08-19
Φλωράκης Χρήστος>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 03-09-19
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
Κανιώτης Κωνσταντίνος<<<ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 08-01-20
Καπετανάκης Χαράλαμπος<<<ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 08-01-20
Κόκκαλης Θεόδωρος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 13-09-19
Μπουκουβάλας Κωνσταντίνος<<<ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 08-01-20
Ντούλιας Ευάγγελος<<<ΑΠΣ ΖΑΒΛΑΝΙ 08-01-20
Ρήγας Λάμπρος<<<ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 08-01-20
Δημητρόπουλος Κωνσταντίνος>>>ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 03-10-19
Καρανταλής Δημήτριος>>>ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 03-10-19
Κόκκαλης Θεόδωρος>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 10-01-20
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
Αλεξάκης Βασίλειος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 27-08-19
Ανάστος Κωνσταντίνος<<<ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 08-01-20
Κουλουκούρας Βασίλειος<<<ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 10-09-19
Κουλουκούρας Θεόφιλος<<<ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 10-09-19
Χαραλάμπους Αποστόλης<<<ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 28-07-19
Ζωγράφος Χριστόφορος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 30-12-19
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
Βαρελάς Κωνσταντίνος<<<ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 27-09-19
Δεδότσης Χρήστος<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 25-10-19
Δημητρόπουλος Βασίλειος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 30-10-19
Δημητρόπουλος Ιωάννης<<<ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 05-09-19
Θωμόπουλος Γεώργιος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 05-09-19
Κουρτούλλα Διονύσιος<<<  27-08-19
Κωνσταντίνου Κωνσταντίνος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 09-10-19
Λαουρδέκης Βασίλειος<<<ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-10-19
Μαρκόπουλος Νικόλαος<<<ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 27-08-19
Μπίρης Αθανάσιος<<<ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ 27-09-19
Παπαναστασόπουλος Βασίλειος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 05-09-19
Πασχάλης Σωτήριος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 27-08-19
Τσίκας Βασίλειος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 05-09-19
Τσουκαλάς Βασίλειος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 27-08-19
Κάκκος Γεώργιος>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 13-09-19
Ντότσικας Θεοφάνης>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
Klaurenc Kushova<<<ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 24-10-19
Δήμος Θωμάς<<<ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 03-09-19
Διαμαντής Γεώργιος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 03-09-19
Ζωγάκης Γεώργιος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 24-10-19
Καβαλλάρης Ιωάννης<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 01-10-19
Μάνθος Θεόδωρος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 01-10-19
Μαυρομάτης Διονύσιος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 24-10-19
Μηλιάς Κωνσταντίνος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 01-10-19
Παππάς Αθανάσιος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 08-01-20
Στασινός Θωμάς<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 03-09-19
Τζαβίδης Κωνσταντίνος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 30-10-19
Φλωράκης Χρήστος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 03-09-19
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
Αλεξόπουλος Νικόλαος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 23-08-19
Διαμαντόπουλος Νικόλαος<<<ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 18-09-19
Πανόπουλος Κωνσταντίνος<<<ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 18-09-19
Παπαδάτος-Νταλιάνης Ιωάννης<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19-10-19
Σύρρος Γεώργιος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 09-10-19
Καρέτσος Νικόλαος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 21-09-19
Μπαρμπαρούσης Δημήτριος>>>ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 10-01-20
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
Αριστόπουλος Κωνσταντίνος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 09-01-20
Βαγενάς Κωνσταντίνος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14-01-20
Γιώτης Χρήστος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 11-09-19
Μιχάλης Ιωάννης<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 31-08-19
Μυλωνάς Ιωάννης<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 31-08-19
Πελεκάνος Γεώργιος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 24-07-19
Σαγάνας Γεώργιος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 03-09-19
Σούτας Σπύρος<<<ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 30-10-19
Τασούλης Νικόλαος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 09-01-20
Τζωρτζόπουλος Δημήτριος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 08-01-20
Τσιμπούκας Ευστράτιος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 31-10-19
Αυγέρης Αθανάσιος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 02-08-19
Ζαχαράκης Βασίλειος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 07-08-19
Καλογεράκης Λάμπρος>>>  30-08-19
Κάππας Σπυρίδων>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15-07-19
Καραχάλιος Νικόλαος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 02-01-20
Κορομηλάς Αποστόλης>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 01-08-19
Κορομηλάς Φώτιος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 21-07-19
Κωστής Αχιλλέας>>>ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 04-09-19
Μικρόπουλος Χρήστος>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 24-09-19
Μουχάνης Παναγιώτης>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 07-08-19
Στραβοδήμος Σωτήριος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 02-08-19
Τασούλης Νικολαος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 09-08-19
Τουρλίδας Βασίλειος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 06-08-19
Φάτσαλης Κωνσταντίνος>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18-10-19
Φραγκούλης Αναστάσιος-Στέφανος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 08-09-19
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
Αλεξόπουλος Άγγελος>>>ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 24-07-19
Βαλής Μάριος>>>ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 13-09-19
Γιαβρούτας Ανδρέας>>>ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 13-09-19
Δαδάνης Θωμάς>>>ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 11-09-19
Δεδότσης Χρήστος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 25-10-19
Λούζης Βασίλειος>>>ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 16-10-19
Παναγιωτόπουλος Ευάγγελος>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 22-08-19
Παπαποστόλου Περικλής>>>ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 24-07-19
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
Βάσσης Ιωάννης<<<ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10-09-19
Βουζουλίδης Κωνσταντίνος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 31-07-19
Γιαννακόπουλος Αθανάσιος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 03-08-19
Γκουρνέλος Θωμάς<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15-10-19
Γκουρνέλος Σ. Χρήστος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 05-10-19
Δαράβαλης Θεόδωρος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 18-09-19
Δημητρίου Βασίλειος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 31-07-19
Καραχάλιος Νικόλαος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 02-01-20
Κοκώνης Νικόλαος<<<ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14-09-19
Κοντοπάνος Νικόλαος<<<ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 26-08-19
Κορομηλάς Αποστόλης<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 01-08-19
Κορομηλάς Φώτιος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 21-07-19
Κορομηλάς Χρήστος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ 31-07-19
Κοσμάς Χαρίλαος<<<ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10-09-19
Κοτρότσος Νικόλαος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 13-09-19
Κουσκούνης Νικόλαος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 04-10-19
Μπούτιβας Απόστολος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 03-09-19
Πεσλής Λάμπρος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 22-08-19
Φυτόπουλος Δημήτριος<<<ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 05-09-19
Αθανασίου Νικόλαος>>>ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25-07-19
Δημητρίου Βασίλειος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 31-07-19
Καμμένος Αθανάσιος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 02-08-19
Κόκκαλης Γεώργιος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 10-09-19
Κοσυφαρίνης Χρήστος>>>ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 10-08-19
Μπαλάσκας Ταξιάρχης>>>ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10-08-19
Μπαλάφας Φώτιος>>>ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 09-08-19
Ξευγένης Αριστείδης>>>ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 16-08-19
Σπυριλιώτης Νικόλαος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 31-08-19
Ψηφής Παρασκευάς>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13-08-19
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
Αλ Ομπισάτ Χρήστος<<<ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 09-08-19
Αλτζερίνης Σπυρίδων<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 30-10-19
Βλαχόπουλος Ματθαίος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 28-08-19
Ζωγράφος Χριστόφορος<<<ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 30-12-19
Κόκκοτος Γεώργιος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 16-09-19
Κολύδας Σωτήριος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 21-07-19
Κοντός Δημήτριος<<<  31-07-19
Κούντρας Ανδρέας<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 13-09-19
Παντής Σταύρος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 11-01-20
Ρεπανίδας Κωνσταντίνος<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 14-01-20
Σαγάνας Μάριος-Προκόπιος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 26-08-19
Σταμάτης Αλέξανδρος<<<Κ19 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 31-07-19
Τασούλης Νικολαος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 09-08-19
Τασούλης Σωτήριος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 30-10-19
Αλπέντζος Δημήτριος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 02-08-19
Αριστόπουλος Γεώργιος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 09-08-19
Βασιλάρης Ιωάννης>>>ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 10-09-19
Γιαννακίδης Αθανάσιος>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 14-01-20
Γιαννοκώστας Παναγιώτης>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 09-08-19
Κοκώνης Ευθύμιος>>>ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 07-08-19
Κοκώνης Σπύρος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 09-08-19
Κολύδας Σωτήριος>>>ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 06-12-19
Κράνης Διονύσιος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 31-08-19
Λαυρεντάκης Γεώργιος>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 28-01-20
Μπαλάφας Κωνσταντίνος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19-07-19
Μπαρδάκης Χρήστος>>>ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 31-10-19
Ρόκκος Αλέξιος-Χρήστος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 19-07-19
Τασούλης Σωτήριος>>>ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 23-01-20
Χόντος Παναγιώτης>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 09-09-19
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Γκεζέπης Αναστάσιος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 10-10-19
Δερβίσης Χρήστος<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 25-09-19
Κουτρογιάννης Παναγιώτης<<<ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 25-09-19
Μπότας Σπύρος<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 25-09-19
Σιμιτζής Εμμανουήλ<<<ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 25-09-19
Συρροκώστας Κωνσταντίνος<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 25-09-19
Χριστοδούλου Γεώργιος<<<ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 25-09-19
Παπαγεωργίου Ευάγγελος>>>ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 20-08-19
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
Ζαπαντιώτης Κωνσταντίνος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 24-08-19
Καρύμπας Παναγιώτης<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 24-08-19
Μπούκαρης Πολύκαρπος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 17-08-19
Μπούκαρης Χαράλαμπος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 17-08-19
Πελεκάνος Δημοσθένης<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 19-08-19
Αναγνωστόπουλος Παναγιώτης>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
Γκρέκας Βασίλειος>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
Καραδήμας Κωνσταντίνος>>>ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 17-07-19
Παναγιωτόπουλος Ιωάννης>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 15-07-19
Παπαδόπουλος Γεώργιος>>>ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 25-07-19
Τραγουλιάς Αντώνιος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16-09-19
Χαραλάμπους Αποστόλης>>>ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 28-07-19
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Ανδρεάκης Κωνσταντίνος<<<ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 16-01-20
Ζωγράφος Γεώργιος<<<ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 24-01-20
Καβαλιέρης Νικόλαος<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 31-07-19
Καρέτσος Νικόλαος<<<ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 21-09-19
Μπομποτάς Γεράσιμος<<<ΕΡΜΗΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 28-08-19
Ντιακόνου Κωνσταντίνος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 24-01-20
Πατρινός Ηλίας<<<ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 27-08-19
Σύρρος Βασίλειος<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 05-09-19
Σύρρος Παναγιώτης<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 05-09-19
Τρικαλινός Δημήτριος<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 22-08-19
Τσαπόκος Μιλτιάδης<<<ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 06-09-19
Τσιλιπάνος Σωτήριος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 25-10-19
Τσώνης Νικόλαος<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 21-08-19
Φούντας Αλέξανδρος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 31-10-19
Φούντας Δημήτριος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 30-10-19
Φράγκος Λάζαρος<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 04-09-19
Γκεζέπης Αναστάσιος>>>  05-10-19
Κοντοπάνος Ανδρέας>>>ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 21-01-20
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
Πεσλής Νικόλαος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30-08-19
Βλαχοδήμος Βασίλειος>>>ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 10-10-19
Κανιώτης Κωνσταντίνος>>>ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 08-01-20
Καρασάββας Γεράσιμος>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 08-01-20
Μουρτζιάπης Κωνσταντίνος>>>ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 10-10-19
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ξανθόπουλος Ελευθέριος<<<ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 08-01-20
Παπαϊωάννου Κωνσταντίνος<<<ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 27-08-19
Αριστόπουλος Κωνσταντίνος>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 09-01-20
Βαγενάς Κωνσταντίνος>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 14-01-20
Γιαννακόπουλος Αθανάσιος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 03-08-19
Ζαφείρης Ευθύμιος>>>ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 03-08-19
Πεσλής Νικόλαος>>>ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 30-08-19
Τασούλης Νικόλαος>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 09-01-20
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
Ανάστος Κωνσταντίνος<<<ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 20-08-19
Γκουρνέλος Σ. Χρήστος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17-01-20
Δήμος Βασίλειος<<<ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 20-08-19
Μπαζώρας Γεώργιος-Φοίβος<<<ΑΕΔ ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 20-08-19
Νικολόπουλος Ιωάννης<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15-10-19
Νιτσάκης Φώτιος<<<ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 20-08-19
Νταλιάνης Παναγιώτης<<<ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Κ17 20-08-19
Πετρονικολός Φίλιππος<<<ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 20-08-19
Σαμψώνας Θεόδωρος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 20-08-19
Σαμψώνας Παρασκευάς<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 20-08-19
Ταμπάκης Κωνσταντίνος<<<ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 17-01-20
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
Μακρής Χρήστος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11-10-19
Παναγιωτόπουλος Ιωάννης<<<ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 15-07-19
Ρεντζέπης Ιωάννης<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11-01-20
Αυγέρης Χρήστος>>>ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 26-07-19
Βουζουλίδης Κωνσταντίνος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 31-07-19
Μιχάλης Ιωάννης>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 31-08-19
Παναγιωτόπουλος Ιωάννης>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 20-01-20
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
Demo Renato<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 26-08-19
Αγγελάκης Χαράλαμπος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 24-01-20
Γαβρίνας Δημοσθένης<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 18-10-19
Διαμαντόπουλος Χρήστος<<<ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 30-10-19
Κοτοφώλης Παναγιώτης<<<Κ19 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 14-01-20
Κουμπαρούλης Νικόλαος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14-01-20
Κωνσταντακόπουλος Αλέξανδρος<<<ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΕΜ 10-09-19
Ντιακόνου Κωνσταντίνος<<<ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 10-09-19
Ξηρός Δημήτριος<<<ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΕΜ 10-09-19
Τριφιάτης Στέφανος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 26-08-19
Ντιακόνου Κωνσταντίνος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 24-01-20
Παπαδάτος-Νταλιάνης Ιωάννης>>>ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 19-10-19
Σύρρος Γεώργιος>>>ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 09-10-19
Φούντας Δημήτριος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30-10-19
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Βάσσης Ιωάννης>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 10-09-19
Κοσμάς Χαρίλαος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 10-09-19
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
Αλεξόπουλος Άγγελος<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 24-07-19
Βαλής Μάριος<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 13-09-19
Δενδρινός Παναγιώτης<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 24-10-19
Ευθυμιόπουλος Γεώργιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 17-01-20
Ζαχαρόπουλος Γεώργιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 14-01-20
Μπαρμπαρούσης Δημήτριος<<<ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 10-01-20
Παπαποστόλου Περικλής<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 24-07-19
Αλμπάνης Γεώργιος>>>ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 25-10-19
Βαλής Μάριος>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 30-10-19
Βλάχος Νικολαος>>>ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 02-08-19
Δούρος Άγγελος>>>ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 23-08-19
Κάκκος Χαράλαμπος>>>ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 21-08-19
Καλαβριζιώτης Ανδρέας>>>ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 23-08-19
Παναγιωτόπουλος Μάριος>>>ΑΠΩΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 31-07-19
Ρουμπάτος Αντώνιος>>>ΑΠΩΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 29-07-19
Σπανογιάννης Αναστάσιος>>>ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 02-08-19
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
Αλεξάκης Βασίλειος>>>ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 27-08-19
Ανδρεάκης Κωνσταντίνος>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 14-08-19
Καλοκαίρης Ελευθέριος>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 16-09-19
Καραλής Σωτήριος-Πολύκαρπος>>>ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 14-08-19
Μήκας Αθανάσιος>>>  31-07-19
Μπότας Νικόλαος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 19-08-19
Μπούτιβας Απόστολος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 03-09-19
Πεσλής Λάμπρος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 22-08-19
Προβίδας Κωνσταντίνος>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 29-08-19
Σαγάνας Γεώργιος>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 03-09-19
Σαγάνας Μάριος-Προκόπιος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 26-08-19
Τσιλιπάνος Σωτήριος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 25-10-19
Φούντας Αλέξανδρος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 31-10-19
Φράγκος Αναστάσιος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 18-08-19
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
Αναγνωστόπουλος Παναγιώτης<<<ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 24-09-19
Γκρέκας Βασίλειος<<<ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 24-09-19
Θώδης Στυλιανός<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 24-09-19
Κερασίδης Κωνσταντίνος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 24-09-19
Κίτσος Αναστασιος<<<ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 24-09-19
Κωνσταντάκης Σπύρος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 24-09-19
Τσοπανάς Κωνσταντίνος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 24-09-19
Κουλουκούρας Βασίλειος>>>ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 10-09-19
Κουλουκούρας Θεόφιλος>>>ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 10-09-19
Παπαϊωάννου Κωνσταντίνος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 27-08-19
Τσοπανάς Κωνσταντίνος>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 07-01-20
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
Doni Bruno<<<ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 03-10-19
Δημητρόπουλος Κωνσταντίνος<<<ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 03-10-19
Καρανταλής Δημήτριος<<<ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 03-10-19
Καρατζένης Ευθύμιος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 03-10-19
Αλ Ομπισάτ Χρήστος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 09-08-19
Φυτόπουλος Δημήτριος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 05-09-19
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Δερβίσης Χρήστος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 25-09-19
Μπότας Σπύρος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 25-09-19
Συρροκώστας Κωνσταντίνος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 25-09-19
Σύρρος Βασίλειος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 05-09-19
Σύρρος Παναγιώτης>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 05-09-19
Τρικαλινός Δημήτριος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 22-08-19
Φράγκος Λάζαρος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 04-09-19
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
Ανδρεάκης Κωνσταντίνος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 14-08-19
Γκασούκας Κωνσταντίνος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14-08-19
Κάκκος Γεώργιος<<<ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 13-09-19
Κράνης Διονύσιος<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 23-01-20
Μεταξούλης Βασίλειος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 14-08-19
Παναγιωτόπουλος Ιωάννης<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 20-01-20
Προβίδας Κωνσταντίνος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 29-08-19
Σπυριλιώτης Νικόλαος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10-10-19
Χόντος Παναγιώτης<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 09-09-19
Ανδρεάκης Κωνσταντίνος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 16-01-20
Γαρμπής Δημήτριος>>>ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 13-09-19
Ζωγράφος Γεώργιος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 24-01-20
Καρατζογιάννης Αλέξανδρος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 19-08-19
Κούσουλας Γεράσιμος>>>ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 30-10-19
Πατρινός Ηλίας>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 27-08-19
Τσαλαφούτας Παναγιώτης>>>ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 27-08-19
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Φλούδας Γεώργιος>>>ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 10-10-19
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
Βαλής Μάριος<<<ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 30-10-19
Κακούρης Κωνσταντίνος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 15-09-19
Καλοκαίρης Ελευθέριος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 16-09-19
Κρανιάς Ανδρέας<<<ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 08-01-20
Λαμπρακόπουλος Ιωάννης<<<ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18-09-19
Μακρής Κωνσταντινος<<<ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 11-09-19
Μπεναρδής Παναγιώτης<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 11-09-19
Μπλέτσας Παναγιώτης<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 18-09-19
Παναγιωτόπουλος Ευάγγελος<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 22-08-19
Βρέττας Δημήτριος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 23-08-19
Γαβρίνας Δημοσθένης>>>ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 23-08-19
Γατσώρης Λάμπρος>>>ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 16-09-19
Γκεζέπης Αναστάσιος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 10-10-19
Καζανάς Αθανάσιος-Ελευθέριος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 25-09-19
Καταπόδης Σπύρος>>>ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 30-10-19
Κοντομήτσος Κωνσταντίνος>>>ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 31-07-19
Κοντοπάνος Παναγιώτης>>>ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 07-08-19
Μεταξούλης Βασίλειος>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 14-08-19
Ρόμπολας Ελευθέριος>>>ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 16-10-19
Σεραφίγγος Ευάγγελος>>>ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 28-08-19
Τσιάρας Γεώργιος>>>ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 02-08-19
Φράγκος Γεώργιος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 18-08-19
Χαλαζιάς Ιωάννης>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16-08-19
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
Ζαφείρης Ευθύμιος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 03-08-19
Καταπόδης Σπύρος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 30-10-19
Κοκώνης Ευθύμιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 07-08-19
Κοκώνης Κωνσταντίνος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13-08-19
Μπαλάφας Φώτιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 09-08-19
Καραλής Δημήτριος>>>ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 01-08-19
Κοκώνης Κωνσταντίνος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 30-01-20
Λίλα Φρανκ>>>ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 11-08-19
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
Κίτσος Αναστασιος>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
Ράπτης Παναγιώτης>>>ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 21-09-19
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
Καρακασίδης Παναγιωτης>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 24-07-19
Παππάς Αθανάσιος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 29-07-19
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
Ζαπαντιώτης Κωνσταντίνος>>>ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 24-08-19
Θώδης Στυλιανός>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
Καρατζένης Ευθύμιος>>>ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 03-10-19
Κερασίδης Κωνσταντίνος>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
Κόκκαλης Θεόδωρος>>>ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 13-09-19
Κωνσταντάκης Σπύρος>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
Μπούκαρης Πολύκαρπος>>>ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 17-08-19
Μπούκαρης Χαράλαμπος>>>ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 17-08-19
Μυλωνάς Ιωάννης>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 31-08-19
Πελεκάνος Δημοσθένης>>>ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 19-08-19
Τασούλης Σωτήριος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 30-10-19
Τσοπανάς Κωνσταντίνος>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
Κυτούγιας Δημήτριος<<<ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 06-01-20
Ξευγένης Αριστείδης<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 16-08-19
Κόκκαλης Χριστόφορος>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 18-10-19
Παπαθανάσης Κωνσταντίνος>>>  26-07-19
Σαμψώνας Θεόδωρος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 20-08-19
Σαμψώνας Παρασκευάς>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 20-08-19
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
Ζωγάκης Γεώργιος>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 24-10-19
Κόκκοτος Γεώργιος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 16-09-19
Κολύδας Σωτήριος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 21-07-19
Κοντογιάννης Γεώργιος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 18-09-19
Κοτρότσος Νικόλαος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 13-09-19
Κουσκούνης Νικόλαος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 04-10-19
Μαυρομάτης Διονύσιος>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 24-10-19
Μπουμπούλης Σταμούλης>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 26-08-19
Νούλας Βασίλειος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 29-07-19
Τζαβίδης Κωνσταντίνος>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 30-10-19
Τηλεμάχου Γεώργιος>>>ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 01-08-19
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Γεωργακόπουλος Γεώργιος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 28-09-19
Γκόλιας Βασίλειος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10-01-20
Καγκάνης Δημήτριος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 28-09-19
Μανιάτης Κωνσταντίνος>>>ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 04-08-19
ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Δημητρόπουλος Ιωάννης>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 05-09-19
Μαστροκώστας Αθανάσιος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 28-09-19
Σωτηρόπουλος Νικόλαος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
Αυγέρης Αθανάσιος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 02-08-19
Αυγέρης Παναγιώτης<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 19-07-19
Δούγιος Βασίλειος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 12-09-19
Δράκος Δημήτριος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 19-07-19
Καμμένος Αθανάσιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 02-08-19
Κόκκαλης Γεώργιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 10-09-19
Κυρόσιμος Χαράλαμπος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 23-07-19
Μπουμπούλης Σταμούλης<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 26-08-19
Νταρλαγιάννης Αλέξανδρος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 05-08-19
Παπανίκος Μάρκος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 12-09-19
Ρόκκος Αλέξιος-Χρήστος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 19-07-19
Ρόκκος Ανδρέας<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 19-07-19
Σιαφάκας Χρήστος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 12-09-19
Στραβοδήμος Σωτήριος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 02-08-19
Τασιάς Ευάγγελος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 12-09-19
Τουρλίδας Βασίλειος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 06-08-19
Χαρδαλιάς Γεώργιος-Πάρης<<<ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 19-07-19
Τουρλίδας Βασίλειος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 31-01-20
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
Ζώης Κωνσταντίνος>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20-07-19
Μπουκουβάλας Κωνσταντίνος>>>ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 04-09-19
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Βρέττας Δημήτριος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 23-08-19
Ευθυμίου Κωνσταντίνος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 18-10-19
Καζανάς Αθανάσιος-Ελευθέριος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 25-09-19
Καρατζογιάννης Αλέξανδρος<<<ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 19-08-19
Κοντογιάννης Ιωάννης<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 26-12-19
Κράνης Διονύσιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 31-08-19
Μπότας Νικόλαος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 19-08-19
Παπαδόπουλος Γεώργιος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 01-01-20
Παπανικολάου Φώτιος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 22-08-19
Ρεπανίδας Κωνσταντίνος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 27-08-19
Τραγουλιάς Αντώνιος<<<ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 16-09-19
Φράγκος Αναστάσιος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 18-08-19
Φράγκος Γεώργιος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 18-08-19
Χαλαζιάς Ιωάννης<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 16-08-19
Βασιλάρης Ευάγγελος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 05-08-19
Γκάτσης Ευάγγελος>>>ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. 25-07-19
Δουλιώτης Ανδρέας>>>ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 16-08-19
Καβαλιέρης Νικόλαος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 31-07-19
Καντάνης Γεώργιος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24-08-19
Κολοβάκης Ιωάννης>>>ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12-10-19
Κούντρας Ανδρέας>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 13-09-19
Κράνης Διονύσιος>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 23-01-20
Μανθόπουλος Δημήτριος>>>  11-07-19
Μπεναρδής Παναγιώτης>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 11-09-19
Νάκος Χαράλαμπος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17-07-19
Νούλας Σπυρίδων>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 31-08-19
Ρεπανίδας Κωνσταντίνος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 14-01-20
Σεραφίγγος Ιωάννης>>>ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 03-08-19
Τσάμης Δημήτριος-Γεράσιμος>>>ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 23-08-19
Τσίμπιτσης Νικόλαος>>>ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. 25-07-19
Τσώνης Νικόλαος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 21-08-19
Φράγκος Χρήστος>>>ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16-09-19
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
Βλαχοδήμος Βασίλειος<<<ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 10-10-19
Μουρτζιάπης Κωνσταντίνος<<<ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 10-10-19
Ράπτης Βασίλειος<<<ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11-10-19
Φλούδας Γεώργιος<<<ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10-10-19
Δήμος Θωμάς>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 03-09-19
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
Γαρμπής Δημήτριος<<<ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 13-09-19
Κίτσος Παναγιώτης<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 16-10-19
Κούσουλας Γεράσιμος<<<ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 30-10-19
Λούζης Βασίλειος<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 16-10-19
Πίτσικος Δημήτριος<<<ΑΡΙΩΝ ΑΓΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΟΥ 23-08-19
Ρόμπολας Ελευθέριος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 16-10-19
Μακρής Κωνσταντινος>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 11-09-19
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
Ανάστος Κωνσταντίνος>>>ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 08-01-20
Ανάστος Κωνσταντίνος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 20-08-19
Δήμος Βασίλειος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 20-08-19
Νιτσάκης Φώτιος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 20-08-19
Πετρονικολός Φίλιππος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 20-08-19
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Βασιλάρης Ευάγγελος<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 05-08-19
Βασιλόγιαννης Στέφανος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19-07-19
Γκόλιας Βασίλειος<<<ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 10-01-20
Ζαχαράκης Βασίλειος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 07-08-19
Καλοκαίρης Νικόλαος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 24-07-19
Καντάνης Γεώργιος<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 24-08-19
Κάππας Σπυρίδων<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 15-07-19
Κλειτσίκας Ευριπίδης<<<ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟ 10-10-19
Μπαλάφας Κωνσταντίνος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 19-07-19
Νάκος Χαράλαμπος<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 17-07-19
Νούλας Σπυρίδων<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 31-08-19
Σαμψώνας Γεώργιος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 15-07-19
Σπυριλιώτης Νικόλαος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 31-08-19
Τουρλίδας Βασίλειος<<<ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 31-01-20
Φραγκούλης Αναστάσιος-Στέφανος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 08-09-19
Ψηφής Παρασκευάς<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 13-08-19
Γκουρνέλος Θωμάς>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 15-10-19
Γκουρνέλος Σ. Χρήστος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 05-10-19
Γκουρνέλος Σ. Χρήστος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 17-01-20
Καραπιπέρης Αχιλλέας>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20-07-19
Κρανιάς Πέτρος>>>ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11-08-19
Λιούλιος Χρήστος>>>ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 11-10-19
Μακρής Χρήστος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 11-10-19
Νικολόπουλος Ιωάννης>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 15-10-19
Ρεντζέπης Ιωάννης>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 11-01-20
Σαμαράς Σπύρος>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20-08-19
Σπυριλιώτης Νικόλαος>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 10-10-19
Σταμάτης Αλέξανδρος>>>ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 11-10-19
Τσιμπούκας Ευστράτιος>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 31-10-19
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Γιαννακάς Βασίλειος<<<ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 09-01-20
Δημητρίου Βασίλειος<<<ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31-07-19
Καμζέλας Νικόλαος<<<ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ 01-01-01
Λιούλιος Χρήστος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11-10-19
Μπρέσιακας Γεώργιος<<<  31-07-19
Παπαδόπουλος Γεώργιος<<<ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 25-07-19
Σταμάτης Αλέξανδρος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11-10-19
Τασούλης Σωτήριος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 23-01-20
Τηλεμάχου Γεώργιος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 01-08-19
Αλτζερίνης Σπυρίδων>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 30-10-19
Βλαχόπουλος Ματθαίος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 28-08-19
Γιώτης Χρήστος>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 11-09-19
Δαράβαλης Θεόδωρος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 18-09-19
Καγιάντζας Αθανάσιος>>>ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 21-09-19
Κακούρης Κωνσταντίνος>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 15-09-19
Καρύμπας Παναγιώτης>>>ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 24-08-19
Λιάρος Ματθαίος>>>ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 09-01-20
Μπλέτσας Παναγιώτης>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 18-09-19
Μπόλης Χρήστος>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 02-08-19
Μπρέσιακας Γεώργιος>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 11-01-20
Παναγιωτόπουλος Σπυρίδων>>>ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14-01-20
Παντής Σταύρος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 11-01-20
Παπαδόπουλος Γεώργιος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 01-01-20
Ρεπανίδας Κωνσταντίνος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 27-08-19
Ρόκκος Ανδρέας>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 19-07-19
Σαλμάς Απόστολος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 29-07-19
Σαμψώνας Γεώργιος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15-07-19
Τζωρτζόπουλος Δημήτριος>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 08-01-20
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
Κοντοπάνος Νικόλαος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 26-08-19
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
Μπιστιντζάνος Αθανάσιος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 03-01-20
Μπιστιντζάνος Χρήστος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 15-01-20
Φονιάς Κωνσταντίνος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 14-10-19
Μπαρμπαρούσης Παναγιώτης>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 30-01-20
Χαρδαλιάς Γεώργιος-Πάρης>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 19-07-19
ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
Muca Serxhio<<<ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 11-01-20
Καγιάντζας Αθανάσιος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 21-09-19
Λιάρος Ματθαίος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 09-01-20
Μπαρδάκης Χρήστος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 31-10-19
Ράπτης Παναγιώτης<<<ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 21-09-19
Klaurenc Kushova>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 24-10-19
Αρμύρας-Γεωργογιάννης Δημήτριος>>>ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 06-01-20
Αρμύρας-Γεωργογιάννης Ιωάννης>>>ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 06-01-20
Γιαννακάς Βασίλειος>>>ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 09-01-20
Κρανιάς Ανδρέας>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 08-01-20
Σούτας Σπύρος>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 30-10-19