pentalofo.gr
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αιτωλοακαρνανίας

Πρόσφατες αφίξεις παικτών
 ΉρθανΠροςΑπόΘέση
Κολοβάκης ΙωάννηςΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΑμυντικός Χαφ
Ράπτης ΒασίλειοςΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΜέσος
Λιούλιος ΧρήστοςΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΑμυντικός Χαφ
Μακρής ΧρήστοςΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΕπιθετικός
Σταμάτης ΑλέξανδροςΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΑμυντικός
Σπυριλιώτης ΝικόλαοςΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΕπιθετικός
Κλειτσίκας ΕυριπίδηςΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΧαφ
Φλούδας ΓεώργιοςΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥΕπιθετικός
Μουρτζιάπης ΚωνσταντίνοςΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣΕπιθετικός
Βλαχοδήμος ΒασίλειοςΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣΑμυντικός Μέσος
Πρόσφατες αποχωρήσεις παικτών
 ΈφυγανΑπόΠροςΘέση
Κολοβάκης ΙωάννηςΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΑμυντικός Χαφ
Ράπτης ΒασίλειοςΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣΜέσος
Μακρής ΧρήστοςΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΕπιθετικός
Λιούλιος ΧρήστοςΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥΑμυντικός Χαφ
Σταμάτης ΑλέξανδροςΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥΑμυντικός
Σπυριλιώτης ΝικόλαοςΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣΕπιθετικός
Φλούδας ΓεώργιοςΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣΕπιθετικός
Μουρτζιάπης ΚωνσταντίνοςΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣΕπιθετικός
Βλαχοδήμος ΒασίλειοςΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣΑμυντικός Μέσος
Γκεζέπης ΑναστάσιοςΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣΕπιθετικός

Πίνακας Μεταγραφών

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Ζώης Κωνσταντίνος<<<ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 20-07-19
Καραπιπέρης Αχιλλέας<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-07-19
Μουχάνης Ευάγγελος<<<ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-07-19
Μουχάνης Παναγιώτης<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 07-08-19
Μπόλης Χρηστος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 02-08-19
Μπουλιέρης Ζαφείρης<<<ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 20-08-19
Σαμαράς Σπύρος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-08-19
Δημητρίου Βασίλειος>>>ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 31-07-19
Κοκώνης Νικόλαος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 14-09-19
Λαμπρακόπουλος Ιωάννης>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 18-09-19
Πανταζής Νικόλαος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 10-09-19
ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
Γιαβρούτας Ανδρέας<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 13-09-19
Δαδάνης Θωμάς<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 11-09-19
Δουλιώτης Ανδρέας<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16-08-19
Κάκκος Χαράλαμπος<<<ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 21-08-19
Καλαβριζιώτης Ανδρέας<<<ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 23-08-19
Κοσμάς Αργύρης<<<ΑΟ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 22-08-19
Μιχαλόπουλος Αθανάσιος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19-08-19
Τσαλαφούτας Παναγιώτης<<<ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 27-08-19
Βασιλείου Γεώργιος>>>ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 14-09-19
Διαμαντόπουλος Νικόλαος>>>ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 18-09-19
Ντιακόνου Κωνσταντίνος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 10-09-19
Πανόπουλος Κωνσταντίνος>>>ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 18-09-19
Τσαπόκος Μιλτιάδης>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 06-09-19
ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
Γατσώρης Λάμπρος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 16-09-19
Κοντοπάνος Παναγιώτης<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 07-08-19
Παπαγεωργίου Ευάγγελος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 20-08-19
Σεραφίγγος Ευάγγελος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 28-08-19
Σεραφίγγος Ιωάννης<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 03-08-19
Τσάμης Δημήτριος-Γεράσιμος<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 23-08-19
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
CRISTIAN VALENCIA<<<SAN MIGUELITO 29-07-19
EZEQUIEL PIZZI<<<FK NEVEZIS 02-08-19
KENJI HARPER<<<WESTCHESTER UNITED F.C. 27-07-19
Γαβρίνας Δημοσθένης<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 23-08-19
Δούρος Άγγελος<<<ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 23-08-19
Κολοβάκης Ιωάννης<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 12-10-19
Κοντομήτσος Κωνσταντίνος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 31-07-19
Μανιάτης Κωνσταντίνος<<<ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 04-08-19
Παναγιωτόπουλος Κωνσταντίνος<<<Κ19 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΥ 03-08-19
Τσιάρας Γεώργιος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 02-08-19
Demo Renato>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 26-08-19
Αλεξόπουλος Νικόλαος>>>ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 23-08-19
Βασιλόγιαννης Στέφανος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19-07-19
Γκασούκας Κωνσταντίνος>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 14-08-19
Καβαλλάρης Αθανάσιος>>>ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 29-07-19
Καλοκαίρης Νικόλαος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24-07-19
Καραγκούνης Γεώργιος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 24-07-19
Κοκώνης Κωνσταντίνος>>>ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 13-08-19
Μιχαλόπουλος Αθανάσιος>>>ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 19-08-19
Παπανικολάου Φώτιος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 22-08-19
Στεργίου Γεώργιος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 28-08-19
Τζαμαλής Ευστάθιος>>>ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 25-07-19
Τριφιάτης Στεφανος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 26-08-19
Τσιούνης Απόστολος>>>ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 23-07-19
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
Κουτρογιάννης Παναγιώτης>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 25-09-19
Χριστοδούλου Γεώργιος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 25-09-19
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
Γεωργακόπουλος Γεώργιος<<<ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 28-09-19
Καγκάνης Δημήτριος<<<ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 28-09-19
Καραγιάννης Βασίλειος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Κατσάμπας Μάκης<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Κατσώνης Θεόδωρος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Λαουρδέκης Βασίλειος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Μάγαλος Σταύρος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Μαστροκώστας Αθανάσιος<<<ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 28-09-19
Ντότσι Αρντίτ<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 28-09-19
Ντότσικας Θεοφάνης<<<ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 25-08-19
Παπαγεωργίου Στέφανος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Σωτηρόπουλος Νικόλαος<<<ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 25-08-19
Μαρκόπουλος Νικόλαος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 27-08-19
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Αυγέρης Χρήστος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 26-07-19
Κρανιάς Πέτρος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11-08-19
Κωστής Αχιλλέας<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 04-09-19
Μπαλάσκας Ταξιάρχης<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 10-08-19
Μπουκουβάλας Κωνσταντίνος<<<ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 04-09-19
Doni Bruno>>>ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 03-10-19
Ράπτης Βασίλειος>>>ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 11-10-19
ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Θωμόπουλος Γεώργιος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 05-09-19
Καραγιάννης Βασίλειος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
Κατσάμπας Μάκης>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
Κατσώνης Θεόδωρος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
Λαουρδέκης Βασίλειος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
Μάγαλος Σταύρος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
Ντότσι Αρντίτ>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 28-09-19
Παπαγεωργίου Στέφανος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
Παπαναστασόπουλος Βασίλειος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 05-09-19
Πασχάλης Σωτήριος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 27-08-19
Τσίκας Βασίλειος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 05-09-19
Τσουκαλάς Βασίλειος>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 27-08-19
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
Μπουλιέρης Ζαφείρης>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20-08-19
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
Αλπέντζος Δημήτριος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 02-08-19
Αριστόπουλος Γεώργιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 09-08-19
Γιαννοκώστας Παναγιώτης<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 09-08-19
Καραγκούνης Γεώργιος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 24-07-19
Κοκώνης Σπύρος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 09-08-19
Κοντογιάννης Γεώργιος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 18-09-19
Μακρυπίδης Χρήστος<<<ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 27-07-19
Νούλας Βασίλειος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 29-07-19
Πανταζής Νικόλαος<<<ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10-09-19
Παππάς Αθανάσιος<<<ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 29-07-19
Σαλμάς Απόστολος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 29-07-19
Στεργίου Γεώργιος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 28-08-19
Αυγέρης Παναγιώτης>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 19-07-19
Διαμαντής Γεώργιος>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 03-09-19
Δούγιος Βασίλειος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 12-09-19
Καβαλλάρης Κωνσταντίνος>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 23-08-19
Κοντός Σπυρίδων>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 05-08-19
Μηλιάς Κωνσταντίνος>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 01-10-19
Παπανίκος Γεώργιος>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 25-07-19
Παπανίκος Μάρκος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 12-09-19
Σιαφάκας Χρήστος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 12-09-19
Στασινός Θωμάς>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 03-09-19
Τασιάς Ευάγγελος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 12-09-19
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
Πελεκάνος Γεώργιος>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 24-07-19
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
Καβαλλάρης Κωνσταντίνος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 23-08-19
Καρακασίδης Παναγιωτης<<<ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 24-07-19
Κοντός Σπυρίδων<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 05-08-19
Παπανίκος Γεώργιος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 25-07-19
Δράκος Δημήτριος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 19-07-19
Καβαλλάρης Ιωάννης>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 01-10-19
Κυρόσιμος Χαράλαμπος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 23-07-19
Μακρυδήμας Κωνσταντίνος>>>  23-08-19
Μάνθος Θεόδωρος>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 01-10-19
Νταρλαγιάννης Αλέξανδρος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 05-08-19
Φλωράκης Χρήστος>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 03-09-19
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
Κόκκαλης Θεόδωρος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 13-09-19
Δημητρόπουλος Κωνσταντίνος>>>ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 03-10-19
Καρανταλής Δημήτριος>>>ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 03-10-19
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
Αλεξάκης Βασίλειος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 27-08-19
Κουλουκούρας Βασίλειος<<<ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 10-09-19
Κουλουκούρας Θεόφιλος<<<ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 10-09-19
Χαραλάμπους Αποστόλης<<<ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 28-07-19
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
Βαρελάς Κωνσταντίνος<<<ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 27-09-19
Δημητρόπουλος Ιωάννης<<<ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 05-09-19
Θωμόπουλος Γεώργιος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 05-09-19
Κουρτούλλα Διονύσιος<<<  27-08-19
Κωνσταντίνου Κωνσταντίνος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 09-10-19
Μαρκόπουλος Νικόλαος<<<ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 27-08-19
Μπίρης Αθανάσιος<<<ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ 27-09-19
Παπαναστασόπουλος Βασίλειος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 05-09-19
Πασχάλης Σωτήριος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 27-08-19
Τσίκας Βασίλειος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 05-09-19
Τσουκαλάς Βασίλειος<<<ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 27-08-19
Κάκκος Γεώργιος>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 13-09-19
Ντότσικας Θεοφάνης>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
Δήμος Θωμάς<<<ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 03-09-19
Διαμαντής Γεώργιος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 03-09-19
Καβαλλάρης Ιωάννης<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 01-10-19
Μάνθος Θεόδωρος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 01-10-19
Μηλιάς Κωνσταντίνος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 01-10-19
Στασινός Θωμάς<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 03-09-19
Φλωράκης Χρήστος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 03-09-19
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
Αλεξόπουλος Νικόλαος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 23-08-19
Διαμαντόπουλος Νικόλαος<<<ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 18-09-19
Πανόπουλος Κωνσταντίνος<<<ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 18-09-19
Σύρρος Γεώργιος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 09-10-19
Καρέτσος Νικόλαος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 21-09-19
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
Γιώτης Χρήστος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 11-09-19
Μιχάλης Ιωαννης<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 31-08-19
Μυλωνάς Ιωάννης<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 31-08-19
Πελεκάνος Γεώργιος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 24-07-19
Σαγάνας Γεώργιος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 03-09-19
Αυγέρης Αθανάσιος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 02-08-19
Ζαχαράκης Βασίλειος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 07-08-19
Καλογεράκης Λάμπρος>>>  30-08-19
Κάππας Σπυρίδων>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15-07-19
Κορομηλάς Αποστόλης>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 01-08-19
Κορομηλάς Φώτιος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 21-07-19
Κωστής Αχιλλέας>>>ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 04-09-19
Μικρόπουλος Χρήστος>>>  24-07-19
Μουχάνης Παναγιώτης>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 07-08-19
Στραβοδήμος Σωτήριος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 02-08-19
Τασούλης Νικολαος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 09-08-19
Τουρλίδας Βασίλειος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 06-08-19
Φάτσαλης Κωνσταντίνος>>>  01-08-19
Φραγκούλης Αναστάσιος-Στέφανος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 08-09-19
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
Αλεξόπουλος Άγγελος>>>ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 24-07-19
Βαλής Μάριος>>>ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 13-09-19
Γιαβρούτας Ανδρέας>>>ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 13-09-19
Δαδάνης Θωμάς>>>ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 11-09-19
Παναγιωτόπουλος Ευάγγελος>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 22-08-19
Παπαποστόλου Περικλής>>>ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 24-07-19
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
Βάσσης Ιωάννης<<<ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10-09-19
Βουζουλίδης Κωνσταντίνος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 31-07-19
Γιαννακόπουλος Αθανάσιος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 03-08-19
Γκουρνέλος Σ. Χρήστος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 05-10-19
Δαράβαλης Θεόδωρος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 18-09-19
Δημητρίου Βασίλειος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 31-07-19
Κοκώνης Νικόλαος<<<ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14-09-19
Κοντοπάνος Νικόλαος<<<ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 26-08-19
Κορομηλάς Αποστόλης<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 01-08-19
Κορομηλάς Φώτιος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 21-07-19
Κορομηλάς Χρήστος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ 31-07-19
Κοσμάς Χαρίλαος<<<ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10-09-19
Κοτρότσος Νικόλαος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 13-09-19
Κουσκούνης Νικόλαος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 04-10-19
Μπούτιβας Απόστολος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 03-09-19
Πεσλής Λάμπρος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 22-08-19
Φυτόπουλος Δημήτριος<<<ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 05-09-19
Αθανασίου Νικόλαος>>>ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25-07-19
Δημητρίου Βασίλειος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 31-07-19
Καμμένος Αθανάσιος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 02-08-19
Κόκκαλης Γεώργιος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 10-09-19
Κοσυφαρίνης Χρήστος>>>ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 10-08-19
Μπαλάσκας Ταξιάρχης>>>ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10-08-19
Μπαλάφας Φώτιος>>>ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 09-08-19
Ξευγένης Αριστείδης>>>ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 16-08-19
Σπυριλιώτης Νικόλαος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 31-08-19
Ψηφής Παρασκευάς>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13-08-19
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
Αλ Ομπισάτ Χρήστος<<<ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 09-08-19
Βλαχόπουλος Ματθαίος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 28-08-19
Κόκκοτος Γεώργιος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 16-09-19
Κολύδας Σωτήριος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 21-07-19
Κοντός Δημητριος<<<  31-07-19
Κούντρας Ανδρέας<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 13-09-19
Σαγάνας Μάριος-Προκόπιος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 26-08-19
Σταμάτης Αλέξανδρος<<<Κ19 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 31-07-19
Τασούλης Νικολαος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 09-08-19
Αλπέντζος Δημήτριος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 02-08-19
Αριστόπουλος Γεώργιος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 09-08-19
Βασιλάρης Ιωάννης>>>ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 10-09-19
Γιαννοκώστας Παναγιώτης>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 09-08-19
Κοκώνης Ευθύμιος>>>ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 07-08-19
Κοκώνης Σπύρος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 09-08-19
Κράνης Διονύσιος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 31-08-19
Μπαλάφας Κωνσταντίνος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19-07-19
Ρόκκος Αλέξιος-Χρήστος>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 19-07-19
Χόντος Παναγιώτης>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 09-09-19
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Γκεζέπης Αναστάσιος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 10-10-19
Δερβίσης Χρήστος<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 25-09-19
Κουτρογιάννης Παναγιώτης<<<ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 25-09-19
Μπότας Σπύρος<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 25-09-19
Σιμιτζής Εμμανουήλ<<<ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 25-09-19
Συρροκώστας Κωνσταντίνος<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 25-09-19
Χριστοδούλου Γεώργιος<<<ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 25-09-19
Παπαγεωργίου Ευάγγελος>>>ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 20-08-19
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
Ζαπαντιώτης Κωνσταντίνος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 24-08-19
Καρύμπας Παναγιώτης<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 24-08-19
Μπούκαρης Πολύκαρπος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 17-08-19
Μπούκαρης Χαράλαμπος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 17-08-19
Πελεκάνος Δημοσθένης<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 19-08-19
Αναγνωστόπουλος Παναγιώτης>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
Γκρέκας Βασίλειος>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
Καραδήμας Κωνσταντίνος>>>ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 17-07-19
Παναγιωτόπουλος Ιωάννης>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 15-07-19
Παπαδόπουλος Γεώργιος>>>ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 25-07-19
Τραγουλιάς Αντώνιος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16-09-19
Χαραλάμπους Αποστόλης>>>ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 28-07-19
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Καβαλιέρης Νικόλαος<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 31-07-19
Καρέτσος Νικόλαος<<<ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 21-09-19
Μπομποτάς Γεράσιμος<<<ΕΡΜΗΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 28-08-19
Πατρινός Ηλίας<<<ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 27-08-19
Σύρρος Βασίλειος<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 05-09-19
Σύρρος Παναγιώτης<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 05-09-19
Τρικαλινός Δημητριος<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 22-08-19
Τσαπόκος Μιλτιάδης<<<ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 06-09-19
Φράγκος Λαζαρος<<<ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 04-09-19
Γκεζέπης Αναστάσιος>>>  05-10-19
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
Πεσλής Νικόλαος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30-08-19
Βλαχοδήμος Βασίλειος>>>ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 10-10-19
Μουρτζιάπης Κωνσταντίνος>>>ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 10-10-19
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Παπαϊωάννου Κωνσταντινος<<<ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 27-08-19
Γιαννακόπουλος Αθανάσιος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 03-08-19
Ζαφείρης Ευθύμιος>>>ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 03-08-19
Πεσλής Νικόλαος>>>ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 30-08-19
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
Ανάστος Κωνσταντίνος<<<ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 20-08-19
Δήμος Βασίλειος<<<ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 20-08-19
Μπαζώρας Γεώργιος-Φοίβος<<<ΑΕΔ ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 20-08-19
Νιτσάκης Φώτιος<<<ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 20-08-19
Νταλιάνης Παναγιώτης<<<ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Κ17 20-08-19
Πετρονικολός Φίλιππος<<<ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 20-08-19
Σαμψώνας Θεόδωρος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 20-08-19
Σαμψώνας Παρασκευάς<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 20-08-19
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
Μακρής Χρήστος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11-10-19
Παναγιωτόπουλος Ιωάννης<<<ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 15-07-19
Αυγέρης Χρήστος>>>ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 26-07-19
Βουζουλίδης Κωνσταντίνος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 31-07-19
Μιχάλης Ιωαννης>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 31-08-19
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
Demo Renato<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 26-08-19
Κωνσταντακόπουλος Αλέξανδρος<<<ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΕΜ 10-09-19
Ντιακόνου Κωνσταντίνος<<<ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 10-09-19
Ξηρός Δημήτριος<<<ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΕΜ 10-09-19
Τριφιάτης Στεφανος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 26-08-19
Σύρρος Γεώργιος>>>ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 09-10-19
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Βάσσης Ιωάννης>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 10-09-19
Κοσμάς Χαρίλαος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 10-09-19
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
Αλεξόπουλος Άγγελος<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 24-07-19
Βαλής Μάριος<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 13-09-19
Παπαποστόλου Περικλής<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 24-07-19
Βλάχος Νικολαος>>>ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 02-08-19
Δούρος Άγγελος>>>ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 23-08-19
Κάκκος Χαράλαμπος>>>ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 21-08-19
Καλαβριζιώτης Ανδρέας>>>ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 23-08-19
Παναγιωτόπουλος Μάριος>>>ΑΠΩΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 31-07-19
Ρουμπάτος Αντώνιος>>>ΑΠΩΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 29-07-19
Σπανογιάννης Αναστάσιος>>>ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 02-08-19
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
Αλεξάκης Βασίλειος>>>ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 27-08-19
Ανδρεάκης Κωνσταντίνος>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 14-08-19
Καλοκαίρης Ελευθέριος>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 16-09-19
Καραλής Σωτήριος-Πολύκαρπος>>>ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 14-08-19
Μήκας Αθανάσιος>>>  31-07-19
Μπότας Νικόλαος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 19-08-19
Μπούτιβας Απόστολος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 03-09-19
Πεσλής Λάμπρος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 22-08-19
Προβίδας Κωνσταντίνος>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 29-08-19
Σαγάνας Γεώργιος>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 03-09-19
Σαγάνας Μάριος-Προκόπιος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 26-08-19
Φράγκος Αναστάσιος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 18-08-19
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
Αναγνωστόπουλος Παναγιώτης<<<ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 24-09-19
Γκρέκας Βασίλειος<<<ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 24-09-19
Θώδης Στυλιανός<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 24-09-19
Κερασίδης Κωνσταντίνος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 24-09-19
Κίτσος Αναστασιος<<<ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 24-09-19
Κωνσταντάκης Σπύρος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 24-09-19
Τσοπανάς Κωνσταντίνος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 24-09-19
Κουλουκούρας Βασίλειος>>>ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 10-09-19
Κουλουκούρας Θεόφιλος>>>ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 10-09-19
Παπαϊωάννου Κωνσταντινος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 27-08-19
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
Doni Bruno<<<ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 03-10-19
Δημητρόπουλος Κωνσταντίνος<<<ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 03-10-19
Καρανταλής Δημήτριος<<<ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 03-10-19
Καρατζένης Ευθύμιος<<<ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 03-10-19
Αλ Ομπισάτ Χρήστος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 09-08-19
Φυτόπουλος Δημήτριος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 05-09-19
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Δερβίσης Χρήστος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 25-09-19
Μπότας Σπύρος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 25-09-19
Συρροκώστας Κωνσταντίνος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 25-09-19
Σύρρος Βασίλειος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 05-09-19
Σύρρος Παναγιώτης>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 05-09-19
Τρικαλινός Δημητριος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 22-08-19
Φράγκος Λαζαρος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 04-09-19
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
Ανδρεάκης Κωνσταντίνος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 14-08-19
Γκασούκας Κωνσταντίνος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14-08-19
Κάκκος Γεώργιος<<<ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 13-09-19
Μεταξούλης Βασίλειος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 14-08-19
Προβίδας Κωνσταντίνος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 29-08-19
Σπυριλιώτης Νικόλαος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10-10-19
Χόντος Παναγιώτης<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 09-09-19
Γαρμπής Δημήτριος>>>ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 13-09-19
Καρατζογιάννης Αλέξανδρος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 19-08-19
Πατρινός Ηλίας>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 27-08-19
Τσαλαφούτας Παναγιώτης>>>ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 27-08-19
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Φλούδας Γεώργιος>>>ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 10-10-19
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
Κακούρης Κωνσταντίνος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 15-09-19
Καλοκαίρης Ελευθέριος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 16-09-19
Λαμπρακόπουλος Ιωάννης<<<ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18-09-19
Μακρής Κωνσταντινος<<<ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 11-09-19
Μπεναρδής Παναγιώτης<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 11-09-19
Μπλέτσας Παναγιώτης<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 18-09-19
Παναγιωτόπουλος Ευάγγελος<<<ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 22-08-19
Βρέττας Δημήτριος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 23-08-19
Γαβρίνας Δημοσθένης>>>ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 23-08-19
Γατσώρης Λάμπρος>>>ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 16-09-19
Γκεζέπης Αναστάσιος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 10-10-19
Καζανάς Αθανάσιος-Ελευθέριος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 25-09-19
Κοντομήτσος Κωνσταντίνος>>>ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 31-07-19
Κοντοπάνος Παναγιώτης>>>ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 07-08-19
Μεταξούλης Βασίλειος>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 14-08-19
Σεραφίγγος Ευάγγελος>>>ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 28-08-19
Τσιάρας Γεώργιος>>>ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 02-08-19
Φράγκος Γεώργιος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 18-08-19
Χαλαζιάς Ιωάννης>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16-08-19
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
Ζαφείρης Ευθύμιος<<<ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 03-08-19
Κοκώνης Ευθύμιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 07-08-19
Κοκώνης Κωνσταντίνος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13-08-19
Μπαλάφας Φώτιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 09-08-19
Καραλής Δημήτριος>>>ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 01-08-19
Λίλα Φρανκ>>>ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 11-08-19
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
Κίτσος Αναστασιος>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
Ράπτης Παναγιώτης>>>ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 21-09-19
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
Καρακασίδης Παναγιωτης>>>ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 24-07-19
Παππάς Αθανάσιος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 29-07-19
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
Ζαπαντιώτης Κωνσταντίνος>>>ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 24-08-19
Θώδης Στυλιανός>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
Καρατζένης Ευθύμιος>>>ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 03-10-19
Κερασίδης Κωνσταντίνος>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
Κόκκαλης Θεόδωρος>>>ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 13-09-19
Κωνσταντάκης Σπύρος>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
Μπούκαρης Πολύκαρπος>>>ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 17-08-19
Μπούκαρης Χαράλαμπος>>>ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 17-08-19
Μυλωνάς Ιωάννης>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 31-08-19
Πελεκάνος Δημοσθένης>>>ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 19-08-19
Τασούλης Σωτήριος>>>  08-08-19
Τσοπανάς Κωνσταντίνος>>>ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 24-09-19
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
Ξευγένης Αριστείδης<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 16-08-19
Παπαθανάσης Κωνσταντίνος>>>  26-07-19
Σαμψώνας Θεόδωρος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 20-08-19
Σαμψώνας Παρασκευάς>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 20-08-19
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
Κόκκοτος Γεώργιος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 16-09-19
Κολύδας Σωτήριος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 21-07-19
Κοντογιάννης Γεώργιος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 18-09-19
Κοτρότσος Νικόλαος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 13-09-19
Κουσκούνης Νικόλαος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 04-10-19
Μπουμπούλης Σταμούλης>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 26-08-19
Νούλας Βασίλειος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 29-07-19
Τηλεμάχου Γεώργιος>>>ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 01-08-19
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Γεωργακόπουλος Γεώργιος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 28-09-19
Καγκάνης Δημήτριος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 28-09-19
Μανιάτης Κωνσταντίνος>>>ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 04-08-19
ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Δημητρόπουλος Ιωάννης>>>ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 05-09-19
Μαστροκώστας Αθανάσιος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 28-09-19
Σωτηρόπουλος Νικόλαος>>>ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 25-08-19
ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
Αυγέρης Αθανάσιος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 02-08-19
Αυγέρης Παναγιώτης<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 19-07-19
Δούγιος Βασίλειος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 12-09-19
Δράκος Δημήτριος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 19-07-19
Καμμένος Αθανάσιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 02-08-19
Κόκκαλης Γεώργιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 10-09-19
Κυρόσιμος Χαράλαμπος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 23-07-19
Μπουμπούλης Σταμούλης<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 26-08-19
Νταρλαγιάννης Αλέξανδρος<<<ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 05-08-19
Παπανίκος Μάρκος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 12-09-19
Ρόκκος Αλέξιος-Χρήστος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 19-07-19
Ρόκκος Ανδρέας<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 19-07-19
Σιαφάκας Χρήστος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 12-09-19
Στραβοδήμος Σωτήριος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 02-08-19
Τασιάς Ευάγγελος<<<ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 12-09-19
Τουρλίδας Βασίλειος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 06-08-19
Χαρδαλιάς Γεώργιος-Πάρης<<<ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 19-07-19
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
Ζώης Κωνσταντίνος>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20-07-19
Μπουκουβάλας Κωνσταντίνος>>>ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 04-09-19
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Βρέττας Δημήτριος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 23-08-19
Καζανάς Αθανάσιος-Ελευθέριος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 25-09-19
Καρατζογιάννης Αλέξανδρος<<<ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 19-08-19
Κράνης Διονύσιος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 31-08-19
Μπότας Νικόλαος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 19-08-19
Παπανικολάου Φώτιος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 22-08-19
Ρεπανίδας Κωνσταντίνος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 27-08-19
Τραγουλιάς Αντώνιος<<<ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 16-09-19
Φράγκος Αναστάσιος<<<ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 18-08-19
Φράγκος Γεώργιος<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 18-08-19
Χαλαζιάς Ιωάννης<<<ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 16-08-19
Βασιλάρης Ευάγγελος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 05-08-19
Γκάτσης Ευάγγελος>>>ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. 25-07-19
Δουλιώτης Ανδρέας>>>ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 16-08-19
Καβαλιέρης Νικόλαος>>>ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 31-07-19
Καντάνης Γεώργιος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24-08-19
Κολοβάκης Ιωάννης>>>ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12-10-19
Κούντρας Ανδρέας>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 13-09-19
Μανθόπουλος Δημήτριος>>>  11-07-19
Μπεναρδής Παναγιώτης>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 11-09-19
Νάκος Χαράλαμπος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17-07-19
Νούλας Σπυρίδων>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 31-08-19
Σεραφίγγος Ιωάννης>>>ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 03-08-19
Τσάμης Δημήτριος-Γεράσιμος>>>ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 23-08-19
Τσίμπιτσης Νικόλαος>>>ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. 25-07-19
Τσώνης Νικόλαος>>>  21-08-19
Φράγκος Χρήστος>>>ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16-09-19
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
Βλαχοδήμος Βασίλειος<<<ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 10-10-19
Μουρτζιάπης Κωνσταντίνος<<<ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 10-10-19
Ράπτης Βασίλειος<<<ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11-10-19
Φλούδας Γεώργιος<<<ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10-10-19
Δήμος Θωμάς>>>ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 03-09-19
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
Γαρμπής Δημήτριος<<<ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 13-09-19
Πίτσικος Δημήτριος<<<ΑΡΙΩΝ ΑΓΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΟΥ 23-08-19
Μακρής Κωνσταντινος>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 11-09-19
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
Ανάστος Κωνσταντίνος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 20-08-19
Δήμος Βασίλειος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 20-08-19
Νιτσάκης Φώτιος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 20-08-19
Πετρονικολός Φίλιππος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 20-08-19
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Βασιλάρης Ευάγγελος<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 05-08-19
Βασιλόγιαννης Στέφανος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19-07-19
Ζαχαράκης Βασίλειος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 07-08-19
Καλοκαίρης Νικόλαος<<<ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 24-07-19
Καντάνης Γεώργιος<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 24-08-19
Κάππας Σπυρίδων<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 15-07-19
Κλειτσίκας Ευριπίδης<<<ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟ 10-10-19
Μπαλάφας Κωνσταντίνος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 19-07-19
Νάκος Χαράλαμπος<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 17-07-19
Νούλας Σπυρίδων<<<ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 31-08-19
Σαμψώνας Γεώργιος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 15-07-19
Σπυριλιώτης Νικόλαος<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 31-08-19
Φραγκούλης Αναστάσιος-Στέφανος<<<ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 08-09-19
Ψηφής Παρασκευάς<<<ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 13-08-19
Γκουρνέλος Σ. Χρήστος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 05-10-19
Καραπιπέρης Αχιλλέας>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20-07-19
Κρανιάς Πέτρος>>>ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11-08-19
Λιούλιος Χρήστος>>>ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 11-10-19
Μακρής Χρήστος>>>ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 11-10-19
Σαμαράς Σπύρος>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20-08-19
Σπυριλιώτης Νικόλαος>>>ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 10-10-19
Σταμάτης Αλέξανδρος>>>ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 11-10-19
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Δημητρίου Βασίλειος<<<ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31-07-19
Λιούλιος Χρήστος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11-10-19
Μπρέσιακας Γεώργιος<<<  31-07-19
Παπαδόπουλος Γεώργιος<<<ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 25-07-19
Σταμάτης Αλέξανδρος<<<ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11-10-19
Τηλεμάχου Γεώργιος<<<ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 01-08-19
Βλαχόπουλος Ματθαίος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 28-08-19
Γιώτης Χρήστος>>>ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 11-09-19
Δαράβαλης Θεόδωρος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 18-09-19
Καγιάντζας Αθανάσιος>>>ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 21-09-19
Κακούρης Κωνσταντίνος>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 15-09-19
Καρύμπας Παναγιώτης>>>ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 24-08-19
Μπλέτσας Παναγιώτης>>>ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 18-09-19
Μπόλης Χρηστος>>>ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 02-08-19
Ρεπανίδας Κωνσταντίνος>>>ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 27-08-19
Ρόκκος Ανδρέας>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 19-07-19
Σαλμάς Απόστολος>>>ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 29-07-19
Σαμψώνας Γεώργιος>>>ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15-07-19
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
Κοντοπάνος Νικόλαος>>>ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 26-08-19
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
Χαρδαλιάς Γεώργιος-Πάρης>>>ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 19-07-19
ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
Καγιάντζας Αθανάσιος<<<ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 21-09-19
Ράπτης Παναγιώτης<<<ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 21-09-19

© 2014-2019 epsa.pentalofo.gr   webmaster@pentalofo.gr  
8